/public/images/barak-servis-2.jpgO společnosti IIS Tábor - Servis s. r. o.

Počátek firmy je v technickém oddělení softwarové firmy IIS Tábor s.r.o. Tak jak se postupně vyvíjela a přidávala do své náplně práce další činnosti, došlo na počátku roku 1996 k rozhodnutí oddělit technickou část do samostané firmy s názvem

IIS Tábor - Servis s.r.o.

Firma postupně rozšiřovala svoji činnost a dnes za zabývá hlavně prodejem počítačů, LCD monitorů, tiskáren, multifunkčních zařízení, skenerů, síťových serverů, zálohovacích zařízení, záložních zdrojů napájení,prodejem medií a spotřebního materiálu jak pro laserové tak inkoustové tiskárny.

Nezanedbatelnou částí činnosti firmy je správa , instalace a servis počítačových sítí našich zákazníků z širokého regionu.

V naší prodejně na Bílkově ulici provádíme záruční i pozáruční opravy všech počítačů z produkce AT Computers Ostrava, převážně počítačů COMFOR , ale i značek PREMIO a TRILINE. Jsme také autorizovaní k opravám tiskáren značky BROTHER international

Snažíme se vyhovět každému přání všech našich zákazníků. Na všechny prodávané produkty poskytujeme záruční i pozáruční servis.

V roce 2001 jsme se zapojili do obchodní sítě COMFOR a stali se autorizovaným prodejcem počítačů COMFOR.