Přijedeme k Vám domů

/public/images/auto.jpg

Máte doma novou PC sestavu, tiskárnu a nedaří se Vám ji zapojit? Koupili jste si WiFi router a nevíte si rady s jeho zapojením? Máte nějaký jiný problém? Zavolejte nám a domluvte si příjezd technika a vyřešte problémy s  nastavením  nebo opravu přímo u Vás doma!

 

Zlobí Vás počítač - přineste ho k nám na garanční prohlídku

/public/images/garancni-prohlidka-pc.jpg

Nečekejte až vám počítač vypoví poslušnost. Stejně jako automobil nebo třeba plynový kotel, aby bezpečně fungoval, potřebuje pravidelnou péči , doporučujeme pravidelně navštívit vašeho speCialistu a Váš počítač svěřit na garanční prohlídku. Vašemu stroji se dostane odborné péče, bude zaktualizováno nastavení, operační systém a antivirový program a samozřejmě dostanete doporučení případného rozšíření - to vše za atraktivní cenu. Jednoduše - záleží nám, aby jste s počítačem byli plně spokojeni i nadále.

 

Navrhneme a zapojíme Vám vlastní bezdrátovou síť

/public/images/navrh-wifi.jpg

Máte připojení k Internetu a potřebujete zapojit další počítač či notebook? Vysvobodíme Vás ze zajetí drátů. Připojit Váš notebook nebo počítač k internetu - a bez drátů je dnes cenově dostupné - ale hlavně příjemné. Máte firmu v několika objektech a potřebujete mít funkční firemní síť s připojením na Internet a sdílením tiskáren a dat? Proč by jste museli vrtat, tahat dráty - zavolejte nám a najdeme řešení. Uvidíte, že řešení je snadné. Navrhneme a instalujeme bezdrátové propojení vašich objektů do bezpečné firemní sitě s možností sdílení dat, sdílení tiskáren a komunikaci po firemní síti.

 

Kamerové systémy

/public/images/kamerove-systemy.jpg

Kamerové systémy dovolují mnoho způsobů využití. Monitorování okolí rodinného domu, monitorování firemních prostor  a mnoho dalších. Navrhneme Vám řešení v oblasti kamerových systémů. Provedeme instalaci analogových i IP kamer s možností správy odkudkoliv, zapojíme a nainstalujeme video server včetně programu na ukládání a prohlížení záznamů, včetně zálohování záznamů na archivní media.

Co všechno pro Vás můžeme udělat