Kamerové systémy na monitorování a střežení objektů

MRP-Video je počítačový videosystém, který umožňuje přenášet obraz po telefonních sítích, sítích LAN a po Internetu. Tento osvědčený bezpečnostní systém ocení všichni majitelé firem, obchodů, rodinných domů a firmy zabezpečující ostrahu objektů.

Základní možnosti systému:

Monitorování

Pomocí Video serveru můžete monitorovat jeden až šestnáct objektů(kamer) a snímky z daných objektů ukládat na pevný disk. Systém umožňuje analyzovat události až několik měsíců zpětně.

Střežení

Na jednotlivých sledovaných objektech lze nastavit zóny střežení. Při narušení těchto zón Video-server událost zaznamená na pevný disk a dále se může bez zásahu obsluhy spojit se stanicí Video-klient ve vzdáleném objektu a odesílat jí snímky narušitele, umožňuje odeslat poplachové textové zprávy (SMS) se seznamem narušených kamer a poplachové multimediální zprávy (MMS), WAP zprávy a e-maily se snímky narušené kamery. MRP-Video klient při přijetí hlášení o poplachu dokáže na Vás promluvit lidským hlasem. V provedeních disponujících vstupy a výstupy (Standard, Professional) může Video server při poplachu sepnout výstup a tím, např. spustit sirénu.

Vzdálené monitorování a řízení

Z libovolného místa na světě, prostřednictvím Internetu nebo běžného telefonního připojení, můžete sledovat, co se právě děje ve Vaší firmě nebo u Vás doma. Také můžete prohlížet archivní snímky, protokol událostí a nastavovat střežení Video serveru a parametry jednotlivých kamer. Video server můžete také ovládat prostřednictvím SMS zpráv a nechat si na vyžádání zaslat snímky z vybraných kamer prostřednictvím MMS a WAP zpráv.

Plánování

Video server umožňuje naplánovat spuštění jednotlivých akcí a to tak, aby se mohly provádět jak opakovaně (např. v určité dny v týdnu) tak i jednorázově. Naplánování lze provázat se státními svátky. Díky tomu můžete Video server ve Vaší firmě nastavit tak, aby mimo pracovní dobu střežil a zasílal Vám poplachové snímky na mobilní telefon a v pracovní době pouze archivoval snímky z vybraných kamer.

Co všechno pro Vás můžeme udělat